Warsztaty

Oferuję kilka programów nauki nagrywania i miksowania dźwięku oraz podstaw aranżacji i produkcji muzycznej. Należą do nich spersonalizowane zajęcia indywidualne „jeden na jeden” z samym nauczycielem /instruktorem, a także małe zajęcia dla uczniów preferujących zajęcia grupowe. Godziny zajęć obejmują intensywny instruktaż i wykłady, czas w którym można ćwiczyć nowe umiejętności, oraz samodzielne miksowanie tak jak w prawdziwym świecie inżynierii dźwięku.

Program warsztatów/kursu zawsze dopasowany jest do wiedzy i zaawansowania ucznia/uczniów po wcześniejszych rozmowach i ustaleniach. By jak najbardziej efektywnie , ciekawie i skutecznie przekazać wiedzę i umiejętności z zakresu inżynierii dźwięku.

Studio oferuje tez warsztaty wyjazdowe w Ośrodkach Kultury, Szkołach Muzycznych itp. z zakresu techniki scenicznej, pracy z mikrofonem, problemów na scenie przed i w trakcie występów oraz radzenia sobie z nimi. Zasady dopasowania playbacków do głosu wykonawcy, indywidualne ustawienia, equalizera, compressora, deessera, reverbu/delaya , doboru mikrofonu itd. Z praktycznym nagraniem na miejscu vocalistki / vocalisty i odsłuchem w różnych ustawieniach sprzętowych. Podstawowa i zaawansowana wiedza przydatna zarówno na scenie jak i w home recordingu. Która dość skutecznie zmniejsza stres i tremę w czasie występów oraz podnosi świadomość ograniczeń i możliwości wynikającej z obcowania z techniką.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

Facebook